O nas

Pracownia projektowo-konsultingowa Fulima to zespół profesjonalnych architektów i inżynierów, którzy zlecone im zadania wykonują w sposób dokładny, rzetelny i sumienny z jak największym zaangażowaniem. Od 18 lat prowadzimy działalność w zakresie szeroko pojętego budownictwa – od fazy projektowej aż do wykończenia wnętrz. Na co dzień tworzymy z pasją projekty koncepcyjne i projekty budowlane. Do każdego Zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny, aby móc rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy.

Realizacje

Pracownia projektowo-konsultingowa Fulima świadczy usługi na terenie miasta Wrocław i okolic, podejmując wszelkie starania, aby z jednej strony upiększyć, a z drugiej ożywić krajobraz regionu, jakim jest Dolny Śląsk. W naszych projektach staramy się łączyć tradycyjne formy z modernizmem, wierząc, że projektowane przez nas budynki zarówno te komercyjne, przemysłowe, jak i prywatne mogą łączyć funkcjonalność z estetycznymi rozwiązaniami.

Jak możemy Ci pomóc?

Pomożemy uzyskać pozwolenie na budowę

Zapewniamy pomoc w załatwieniu spraw prawnych związanych z pozwoleniem na budowę. Dzięki nam Zleceniodawcy nie muszą się niczym martwić – sprawujemy nadzór i kontroling nad każdym etapem prac realizacyjnych projektu.

Przygotujemy szczegółowy kosztorys

Określimy, w jaki sposób inwestycja może przebiegać w sposób sprawny i szybki oraz jak szybko mogą się zwrócić poniesione koszty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić cały wachlarz usług związanych z powstawaniem inwestycji budowlanej.

Profesjonalnie doradzimy w kwestiach budowlanych

Doradztwo projektowe i inwestycyjne to kolejne ze świadczonych przez nas usług. Potrafimy wyjaśnić i przeprowadzić wszelkie kwestie prawne związane z budową. Dzięki nam proces budowy będzie przebiegać sprawnie, płynnie i terminowo.

W zakresie budownictwa przemysłowego współpracujemy z Wolf System.
Dowiedz się więcej.

Analiza inwestycji

Zanim zaczniemy prace nad uszczegółowionym projektem, najpierw skrupulatnie przeanalizujemy dany projekt. Oferujemy doradztwo przy zakupie nieruchomości lub terenu pod zabudowę.

Projektowanie

Po przeanalizowaniu koncepcji Zleceniodawcy na inwestycję budowlaną, jego pomysł zostaje przelany na papier przy poszanowaniu wszelkich norm i standardów.

Prowadzenie budowy

Kwestie techniczne związane ze wzniesieniem obiektu oddajemy w ręce profesjonalnych ekip budowlanych. Dzięki temu mamy pewność, że proces budowy będzie przebiegał w sposób sprawny i zgodny z obowiązującymi normami.